Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Mamos ir dukros popietė 2023-09-23

Dalinkitės ir sekite

Gyvename beprotiško tempo laikmečiu, kur vis mažiau randame laiko susitelkti į save, mažai laiko skiriame savo artimajam, vaikams. Jei namuose auga mergaitė (-s), juk taip svarbu turėti mamos ir dukros laiką, tiek moteriškos išminties turime perduoti. Viena šių temų – brendimas, mergaitės tapimas moterimi.

Popietėje rūpestingai ir pagarbiai kalbamės apie ypatingą Dievo dovaną – vaisingumą, ir dar paauglystėje prasidedantį kūno ruošimąsi motinystei. Susitikimo metu ugdomas supratimas, pagarba sau ir pristatoma mergaičių amžiui tinkama informacija apie moterų prokreacinės sistemos funkcijas. Taip pat nuoširdžiai ir profesionaliai atsakau į rūpimus klausimus apie:

  • jaunos moters kūno pokyčius paauglystės metu – pirmuosius brendimo požymius;
  • pirmosios ovuliacijos ir vėlesnių menstruacijų pasirodymą ir esmę;
  • moters prokreacinės sistemos funkcijas, vaisingumo prasmę;
  • higieną;
  • sakralumą žmogaus gyvenime; skaistumo dorybę.

Pakvieskite dukrą, jos drauges, klasiokes su mamomis ir ateikite – smagiai ir jaukiai pasibūti, gilinantis į moteriškumo paslaptis.

Registracija skelbime nurodytais kontaktais, QR kodu arba nuoroda: https://forms.gle/HVvaddeQg4obHTwQ7

Daugiau apie programą skaitykite naprotechnologija puslapyje: https://www.naprotechnologija.lt/1805-2/

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares