Vilkaviškio dekanato šeimos centras ypatingą dėmesį skiria šeimai ir jos palaikymui. Atradę pašaukimą šeimai, galbūt ieškote savo šeimos pašaukimo? Prisijunkite prie mūsų! O tebeieškantiems pašaukimo siūlome įvairias veiklas.

Kino vakaras – tai įvairiapusiškos tikros gyvenimiškos patirties  atvaizdavimas filmo juostoje. Jausmai, išgyvenimai,  džiaugsmas ar neviltis, pasisekimai ar praradimai, perkelti į ekraną, nepalieka abejingais žiūrovų. Kiekvienas atrandame sau artimą personažą, veiksmo sceną iš savo  praeities ar gyvenimo kryžkelės, kurioje esame šiandien. Kodėl tai Šeimų kino klubas ? – nes laiką praleisime gyvai ! Bendrausime prie arbatos puodelio, filmo temos, probleminių klausimų iš gyvenimo kasdienybės aptarimą ves psichologė, galėsime pasidalinti savo asmenine patirtimi.  Tikri išgyvenimai  suartina žmones, užsimezga pažintys ir draugystė, tad norisi vėl ir vėl, dar kartą sugrįžti į vakarą, kai kinas tampa tikrove…

Organizatorius: Artūras  Mickevičius (rinkiseko@gmail.com, +370 652 89304)

Esu Vilkaviškio dekanato Šeimos centro savanoris. Centre organizuoju įvairias veiklas ir renginius. Nuolatos dalyvaudamas susitikimuose, kuriuose žmonės dalinasi savo išgyvenimais,  patyriau kaip keičiasi mano ir kitų asmenų gyvenimai.  Žmonės tampa atviresni, nuoširdesni, nuslūgsta įtampos, iš naujo atranda viltį ir jėgų priimti naujiems sprendimams ir pokyčiams savo gyvenime. Kinas, tai neįpareigojantis laikas, kuomet galime tiesiog pabūti tarp kitų žmonių, pabendrauti su psichologu, pasidalinti patirtimi ir atrasti reikalingus  sprendimus savo gyvenimuose.