Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Vakaras šeimai „Pasitinkant Kalėdas“

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras drauge su Matlaukio kaimo bendruomene sukvietė šeimas jaukiam pasibuvimui šeimyniškoje ir imbieru kvepiančioje aplinkoje. Psichologė Lina Kriščiūnienė ir Gloriosa Trinita bendruomenės nariai sutelkė susirinkusiųjų mintis, susikaupimo, nuoširdumo, atleidimo ir bendrystės dvasiai – adventiniam laukimui.

Šeimos įsivardijo, kokie rūpesčiai jas labiausiai slegia, įsivardijo, kokios šventės yra pačios laukiamiausios, kokias prisimena iš vaikystės. Tik aiškiai supratę ir kitiems šeimos nariams įvardiję lūkesčius galime užtikrinti švenčių sėkmę. Tuo tarpu, aplinkos suformuota švenčių vizija gali apkartinti šventinį laikotarpį, net jei visi būname geranoriški, skiriame daug laiko ir pastangų.Šeimos pasidalino savo lūkesčiais, tradicijomis ir patirtimi, pasiruošimo nerimu.

Didžiuojamės visų susitelkimu ir bendradarbiavmu, pasiruošiant veiklai, kočiojant, formuojant sausainius ar namelius, kepant, dekoruojant… Gražiausios šventės yra tos, kurios kelia bendrystės jausmą. Tai ir jautėme, kepdami šventiniam stalui imbieru ir kakava kvepenčius ragaišius, puošdami Kalėdinę eglutę, stebėdami, kaip nerūpestingai išdykauja vaikai.

Dėkojame bendruomenės pirmininkei Daivai Dubauskienei už be galo didelį svetingumą, patarnavimą viso vakaro metu ir jaukaus vakaro sukūrimą, taip pat bendruomenės vaikų dienos centro „Atžalynas“ specialistei ir lektorei Kristinai Alkevičienei už šventinio stalo skanėstų kūrimo edukacijas.

Vakaras šeimai yra projekto „Mūsų šeimų meilės kalbos“ dalis finansuojamo Vilkaviškio r. sav. šeimų stiprinimo programos lėšomis.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares