Projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje“ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-20-0001) įgyvendina Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Vilkaviškio dekanato šeimos centras.

Bendruomeniniai šeimos namai skirti užtikrinti, kad paslaugų šeimai koordinavimas, konsultavimas bei informavimas apie teikiamas paslaugas, vyktų vieno langelio principu. Šias funkcijas Vilkaviškio rajone atlieka Projekto partneris Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Vilkaviškio dekanato šeimos centras yra Projekto partneris, atsakingas už paslaugų teikimą. Bendradarbiaujant partneriams ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai organizuojami įvairūs mokymai, psichologinės konsultacijos, užimtumas vaikams ir suaugusiems bei teikiamos kitos nemokamos paslaugos.

Partnerio Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnybos, atliekančios bendruomeninių šeimos namų funkcijas informacija

Susidūrėte su gyvenimiškomis problemomis, kurios atrodo sunkiai išsprendžiamos, nežinote kur kreiptis pagalbos?
Atvykite į Bendruomeninius šeimos namus Vilkaviškyje.

Ieva Revaitė, Socialinė darbuotoja (P. Jašinsko g. 2, II aukštas)
Darbo dienomis 9:00 – 16:00 val. (pertrauka – 12:00 – 13:00)
el. paštas irevaite@gmail.com, tel. 8 676 98840

Vilija Plečkaitienė, Veiklų koordinatorė (Vytauto g. 83)
Darbo dienomis 8:00 – 10:00 val.
el. paštas – vilkaviskio.seimos.centras@gmail.com, tel. +370 626 14761