Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Negimusio kūdikio diena

Dalinkitės ir sekite

Lapkričio 23 dieną visoje Lietuvoje minima Negimusio kūdikio diena. Šią dieną vyksta įvairios iniciatyvos, skirtos gyvybės trapumui pabrėžti, meldžiamasi už visas šeimas, paliestas abortų, persileidimų ir kitų priežasčių, dėl kurių kūdikiui nepavyko gimti.

Vilkaviškio dekanatas šią dieną paminėjo šv. Mišiomis ir žvakučių akcija už kiekvieną praėjusiais negimusią gyvybę. Priešais altorių išstatytos 43 plazdančios žvakės – 43 negimusios viltys. 2020 m. padaryti 43 abortai vien Vilkaviškio r. sav.: 16 dirbtinių ir 27 savaiminių ar dėl kitų priežasčių.

Akcijai gylio suteikė šeimos centro savanorė Jūratė Drunienė pateikdama žymių žmonių ir savo įžvalgas, skatindama nesiryžti daryti aborto. Šventosios šeimos vienuolijos sesuo Daiva su merginų choru akcijai suteikė gyvybės ir vilties.

Pasibaigus šv. Mišioms ir akcijai šios žvakelės buvo išstatytos prie Katedros laiptų ir lengvai plazdeno šaltą ir jau tamsų vakarą.

Akcija buvo transliuojama ir internetu per Facebook kaip projekto „Laidas namų Bažnyčioms“ dalis, akcijos įrašą galite išvysti. čia: https://www.facebook.com/vilkaviskio.seimos.centras/posts/4490822850995906

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares