Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Įgyvendintas projektas „Laidas namų bažnyčioms“

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras baigė įgyvendinti projekto „Laidas namų bažnyčioms“ veiklas.

Projekto veiklų išlaidos dalinai finansuotos Vilkaviškio rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos lėšomis. Už skirtą finansavimą (558,00 €) įsigyta įranga reikalinga veikloms vykdyti nuotoliniu būdu (mikrofonai, adapteriai bei kabelis).

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu transliuoti Atviri maldos ir šlovinimo vakarai, skirti švč. M. Marijos garbei 2021-08-13, 2021-09-13, 2021-10-13 ir 2021-11-13 dienomis, taip pat transliuotas susitikimas su kunigu svečiu ir katalikiško judėjimo Gloriosa Trinita įkūrėju iš Italijos 2021-09-24 d. bei Negimusio kūdikio dienos minėjimo akcija 2021-11-23 d. Transliacijų įrašai pasiekiami Vilkaviškio dekanato šeimos centro facebook paskyroje bei bendruomenės Gloriosa Trinita Lietuva Youtube platformos paskyroje.

Projekto įgyvendinimo metu įrašus peržiūrėjo daugiau nei 1500 skirtingų asmenų, todėl projektas įgyvendintas įgyvendintas sėkmingai, o maldos vakaruose bei kitose veiklose, organizuotose Vilkaviškio švč. M. Marijos apsilankymo katedroje, nuotoliniu būdu sudalyvavo daugybė šeimų – Namų bažnyčių. Transliacijas stebėjo ne tik rajono gyventojai, bet ir kitų rajonų, netgi svečiai iš Lenkijos bei Italijos.

Tikimės, kad visi norintieji, galėjo sudalyvauti veiklose gyvai ar nuotoliniu būdu, o sudalyvavusieji pasisėmė dvasinės stiprybės, pastiprinimo, galbūt net paguodos.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares