Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Negimusio kūdikio diena 2018-11-23

Dalinkitės ir sekite

Negimusio kūdikio diena Vilkaviškyje bus minima lapkričio 23-ią dieną 17:30 katedros šventoriuje. Kartu su Vilkaviškio rajono Visuomenės sveikatos biuru šią dieną rengsime akciją „Ačiū, kad leidai gyventi“. Akcijos metu sieksime atkreipti dėmesį ne tik į kūdikius, kuriems nebuvo leista gimti, bet ir į visas šeimas, kurios padarė, svarsto ar padarys šį skaudų sprendimą. Ta pačia proga Vilkaviškio švč. M. Marijos apsilankymo katedroje lapkričio 22-25 dienomis bus išstatyta paroda. Šioje parodoje šeimos (deja, dažniausiai motinos) dalijasi savo istorijomis, kaip joms teko susidurti su sunkumais, svarstyti gyvybės ir mirties klausimus. Nematančius išeities ir svarstančius šiuos sunkius klausimus, kviečiame kreiptis į mūsų šeimos centrą vilkaviskio.seimos.centras@gmail.com arba krizinio nėštumo centrą http://neplanuotasnestumas.lt, +370 603 57912.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2020 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares