Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Lytiškumo ugdymas ir rengimas šeimai 2019-02-25

Dalinkitės ir sekite

Vasario 7 d. Vilkaviškio dekanato šeimos centro valdybos narys ir Vilkaviškio rajono šeimų tarybos pirmininkas Evaldas Plečkaitis su NŠTA nariais dalyvavo diskusijoje su ŠMM atstovais. Susitikimo metu buvo svarstoma „Sveikatos, lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai“ programos (SLURŠP) įgyvendinimo tobulinimas. Pasiūlyta iš dalies įgyvendinti programą per šeimos centrus ar NVO. Vis dėlto kol kas programos keisti nežadama ir siūloma siektis su pačiomis bendrojo ugdymo įstaigomis dėl šios programos įgyvendinimo. Kaip žinia, kaip įgyvendinti programą pasirenka pačios mokyklos.

Vasario 23 d. Vilkaviškio dekanato šeimos centras į Vilkaviškį pasikvietė lektorę ir natūralaus šeimos planavimo (NŠP) mokytoją Ingridą Vuosaitytę. ESFA projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje“ lėšomis suorganizuota pristatomoji NŠP pristatomoji paskaita Vilkaviškio gyventojams. 6 dalyviai tęs pažintį su NŠP individualiose konsultacijose.

Tą pačią dieną šešios mamos su savo dukromis sudalyvavo renginyje „Mamos dukros popietė“. Rengnio metu mergaitės susipažino su Dievo mums sukurta vaisingumo dovana, suprasto augančio kūno pokyčius, kurie vyksta mergaitei tampant moterimi.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares