Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Ilgai ir laimingai Vilkaviškio rajone 2022

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras pradeda įgyvendinti Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Ilgai ir laimingai Vilkaviškio rajone 2022“.

Projekto veiklų įgyvendinimo laikotarpis 2022-04-01 – 2022-12-31. Skirtas biudžetas – 9000,00€.

Už skirtą biudžetą numatyta:

  • suorganizuoti 20 savitarpio pagalbos susitikimų;
  • suteikti 150 psichologinių konsultacijų;
  • suorganizuoti 10 mokymų tėvystės įgūdžių ugdymo tema.

Projekto veiklomis planuojame teikti psichologinę pagalbą asmenims, išgyvenantiems krizę (neplanuotas nėštumas, nesutarimai šeimoje, skyrybos, atsiradusios įvairios priklausomybės ir kt.) ar patyrusiems traumuojančių emocinių išgyvenimų (netektis, skyrybos ir kt.), jų šeimoms, artimiesiems; organizuoti savitarpio pagalbos grupes (išsiskyrusiųjų, mamos – vaiko grupelė ir pan.); organizuoti veiklas, padedančias pasirengti šeimai ir ugdytis tėvystės įgūdžius (paskaitos ir seminarai įvairiais šeimai aktualiais klausimais, lytiškumo ugdymo programos ir pan.); nukreipti į kitas paslaugas šeimoms, teikiamas Vilkaviškio rajono savivaldybėje; suteikti kompleksines paslaugas šeimoms, jas ugdant spręsti šeimoje kylančias problemas savarankiškai, konstruktyviai bei pozityviai.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares