Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Atviri vakarai šeimoms

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras pradeda įgyvendinti projektą „Atviri vakarai šeimoms“. Vilkaviškio r. sav. nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos lėšomis finansuojamu projektu pakviesime visas rajono šeimas sudalyvauti maldinguose ir šeimyniškuose vakaruose.

Šeimos centras ir Gloriosa Trinita bendruomenė kiekvieno mėnesio 13 dieną renkasi pagarbinti Švč. M. Mariją. Šią dieną adoruojame, atgailaujame, prašome įvairiausių malonių mūsų šeimoms, galiausiai aukojame šv. Mišias bei susitinkame bendrystei.

Oficialioji pamaldų dalis transliuojama facebook puslapiuose: Vilkaviškio dekanato šeimos centras ir Gloriosa Trinita judėjimas Lietuvoje. Visgi savanorių ir visų susirinkusiųjų bendrystė atsiskleidžia agapėje po šv. Mišių. Šiais atvirais vakarais šeimoms norime paraginti sudalyvauti abejose 13 dienos šventimo dalyse.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares