Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Atviras vakaras 2022-09-13 Vilkaviškyje

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras kartu su Gloriosa Trinita bendruomene įgyvendina projektą „Atviri vakarai šeimoms“. Vilkaviškio r. sav. nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos lėšomis finansuojamu projektu kviečiame visas rajono šeimas sudalyvauti maldinguose ir šeimyniškuose vakaruose.

2022-08-13 dieną atviras maldos ir šlovinimo vakaras įvyko Liudvinave, kuriame susibūrė apie 20 vietos ir kaimyninių parapijų gyventojų bei apie 20 Vilkaviškio rajono gyventojų bei keletas šeimos centro savanorių. Atvirų vakarų metu (ypatingai po šv. Mišių per šventinę Agapę) dalinamės bendryste, geromis emocijomis bei mezgame gilesnes pažintis. Štai artmiausias vakaras šeimoms numatytas jau po savaitės Vilkaviškyje.

Visų pasiruošusių bendrystei laukiame 2022-09-13 d. 17:30 Vilkaviškio Švč. M. Marijos apsilankymo katedroje!

2022-08-13 Atviras maldos ir šlovinimo vakaras

Šeimos centras ir Gloriosa Trinita bendruomenė kiekvieno mėnesio 13 dieną renkasi pagarbinti Švč. M. Mariją. Šią dieną adoruojame, atgailaujame, prašome įvairiausių malonių mūsų šeimoms, galiausiai aukojame šv. Mišias bei susitinkame bendrystei.

Oficialioji pamaldų dalis transliuojama facebook puslapiuose: Vilkaviškio dekanato šeimos centras ir Gloriosa Trinita judėjimas Lietuvoje. Visgi savanorių ir visų susirinkusiųjų bendrystė atsiskleidžia agapėje po šv. Mišių. Šiais atvirais vakarais šeimoms norime paraginti sudalyvauti abejose 13 dienos šventimo dalyse.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares