Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Atviri vakarai šeimoms 2023

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras baigė įgyvendinti projektą „Atviri vakarai šeimoms 2023“. Tai dalinai Vilkaviškio r. NVO stiprinimo programos lėšomis organizuotos veiklos, skirtos vienyti savanorius, bendruomenę ir skleisti mūsų vertybes. Nuo projekto finansavimo pradžios surengėme 4 atvirus maldos ir šlovinimo vakarus, taip pat 1 atvirą renginį šeimoms „Negimusio kūdikio diena“.

Atvirus maldos ir šlovinimo vakarus rengėme drauge su jau keletą mūsų krašte veikiančia Gloriosa Trinita bendruomene. Šių vakarų metu lankėmės įvairiose vietose, šlovinome ir dalijomės bendryste. Įsigytomis priemonėmis buvo pasinaudota užimant savanorių ir dalyvių vaikus bei jaunimą, taip pat vykdydami tiesiogines transliacijas, kurios kiekviena buvo peržiūrėta 3-4 tūkstančius kartų. Atvirus maldos ir šlovinimo vakarus rengiame kiekvieno mėnesio 13 d. vis kitoje vyskupijos vietoje ir nuolat kviečiame prisijungti visus besidominčius Gloriosa Trinita bendruomene ir ieškančius gilesnio ryšio su Dievu.

Negimusio kūdikio diena tradiciškai minima lapkričio 23 d. Šią dieną prisimename visas šeimas paliestas  skaudžios kūdikio netekimo patirties. Šįmet negimusiems kūdikiams mūsų rajone uždegėme 17 žvakelių. Kviečiame nepasilikti skausme ir kreiptis nemokamos įvairiapusiškos pagalbos į Vilkaviškio dekanato šeimos centrą arba į Krizinį nėštumo centrą.

Projektinės veiklos, tai tokios veiklos, kurios pareikalauja daug įdirbio, planavimo ir rūpesčio, tačiau tai puiki pagalba įgyvendinant prasmingiausias veiklas.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares