Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Adventinė popietė 2023

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centrui kartu su bendruomene Gloriosa Trinita surengė rekolekcijas tikėjimą praktikuojančioms šeimoms, kuriose viena iš dienų buvo skirta pajausti Advento prasmę. Šią dieną buvo surengtos Adventinės popietės. Popiečių veiklas skirtingoms amžiaus grupėms vedė lektorė-edukatorė Kristina Alkevičienė ir lektorė-mokytoja Edita Naidaitė.

Veiklų mažiesiems metu ugdytas vaikų emocinis intelektas, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijos. Lydimi lektorės Editos Naidaitės vaikai mokėsi ne tik pastebėti savo bei kitų jausmus, juos įvardyti bei perteikti kitiems asmenims. Tuo tarpu, lektorė-edukatė Kristina Alkevičienė šeimas mokė susikaupimo, padėto pajusti Advento laukimo prasmę, priminė papročius, simboliką, kuri perteikiama į Adventinius vainikus ir naudojama belaukiant didžiųjų metų švenčių. Didžiąją dienos dalį trukusiose veiklose sudalyvavo 30 įvairaus amžiaus dalyvių.

Vakaras šeimai yra projekto „Mūsų šeimų meilės kalbos“ dalis finansuojamo Vilkaviškio r. sav. šeimų stiprinimo programos lėšomis.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares