Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Vyro kelionė šeimoje 2019 spalis

Dalinkitės ir sekite

Vyro kelionė iš šeimos, į šeimą ir šeimoje. Gyvenimas – tai nuolatinis įvairių problemų sprendimas: skubame, bėgame, laužome galvas, o grįžę į namus turime kitų pareigų. Dažnai pritrūksta laiko tiesiog ramiai atsipūsti savo „tvirtovėje“, jau nekalbant apie pasibuvimą su bičiuliais.

Kodėl vieniems toks gyvenimo tempas yra lengvesnis, o kitiems sunkesnis? Kaip suderinti darbą, poilsį ir šeimą? Kaip „suaugti“ šeimai? Ko iš mūsų tikisi kiti? – tai tik keletas klausimų, kurie neduoda mums ramybės.

Ir visai nesvarbu, ar jau esate sukūrę šeimas, ar dar tik „augantys šeimai“, visus kviečiame į vakarus vyriškoje kompanijoje, kurių metu kelsime šiuos ir kitus „vyriškus“ klausimus.

Daugiau 2019 m. rudens veiklų.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2023 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares