Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Tvarkingų namų stebuklas 2019 rugsėjis

Dalinkitės ir sekite

Tvarkingų namų stebuklas: susitvarkykite ir nušviskite!

• Atsibodo tiek daug laiko skirti eiliniam namų tvarkymui?

• Erzina krūvos nereikalingų daiktų, kurių sunku atsisakyti?

• Namai nuolat susijaukia kosminiu greičiu?

• Namų tvarkymas atrodo beviltiškas ir beprasmis užsiėmimas?

Tu ne viena, kuri patiri susierzinimą ir krūvą iššūkių siekdama palaikyti tvarkingą, švarią ir jaukią aplinką namuose. Nenusimink, namų buitis gali būti kitokia – paprastesnė, labiau džiuginanti, efektyvesnė. Visos moterys, kurios rūpinasi savo namais, turi žinoti, kokie jų veiksmai ir elgesys namuose yra būtini, jei nori, kad buvimas namuose visiems, tačiau pirmiausia JAI pačiai, būtų lengvas, paprastas ir džiaugsmingas.

Kviečiame kitu žvilgsniu pažvelgti į mus supančią aplinką ir pastebėti, o kas gi vyksta mūsų namuose? Kaip juose jaučiamės mes pačios ir mūsų artimieji? Ar gera juose būti, o gal žvilgsnis nuolat užkliūva už ne vietoje padėtų, ar nebe mielų daiktų, kuriuos sunku paleisti iš savo gyvenimo? O gal jau kurį laiką planuojate iš esmės sutvarkyti savo namus, bet vis laukiate ateinančio įkvėpimo, ryžto ar tinkamo laiko?

SEMINARO METU:

• sužinosite VISĄ TIESĄ apie šlamštą ir kaip jo atsikratyti visam laikui;

• sužinosite pačius efektyviausius ir geriausius metodus, kurie padeda sutvarkyti namus iš ESMĖS;

• išmoksite tvarkyti namus EFEKTYVIAI ir per kuo TRUMPESNĮ laiką;

• sužinosite, kokius daiktus namuose VERTA PASILIKTI ir kaip juos atsirinkti;

• susikursite KASDIENES RUTINAS, padėsiančias pasirūpinti namais nepastebimai;

• įsikvėpsite ir pajausite ENTUZIAZMĄ rūpintis savo namais;

• sužinosite, ką daryti norint būti SĖKMINGA ir ATSIPALAIDAVUSIA savo namų šeimininke;

• gausite atsakymus į Jums svarbius namų tvarkymo klausimus;

• prasmingai ir moteriškai praleisite laiką.

3 kassavaitiniai 3 val. trukmės seminarai. Apytiksliai 15 moterų grupei.

Susitikimo metu bus paliesti ir jūsų asmeniniai klausimai, tad atsineškite su savimi šiuo metu jums patį aktualiausią!

Nusprendę iš pagrindų sutvarkyti namus, keičiame savo vidinį pasaulį, sumažinamę vidinę įtampą, nusiraminame ir atsiveriame permainoms bei naujoms galimybėms. Sutvarkyti namai – tai mūsų meno kūrinys, tai dovana, kurią dovanojame sau ir visiems, kurie mūsų namuose svečiuosis.

APIE LEKTORĘ: Giedrė Bagdonienė – „tvarkos maniakė“, knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė, vedanti seminarus moterims apie efektyvų namų tvarkymą ir konsultuojanti, kaip iš esmės pakeisti namų erdvę į organizuotą, erdvią ir lengvai sutvarkomą. Augindama vaikus ir siekdama palaikyti visapusišką tvarką namuose, ji nuolat domisi efektyviais ir džiaugsmą teikiančiais namų organizavimo metodais, saugia namų aplinka, jaukumo, pasitikėjimo, bendrumo kūrimu namuose ir santykiuose. „Namų sutvarkymas gali iš esmės pakeisti ir Jūsų gyvenimą“ – mano Giedrė.

Daugiau info: https://www.facebook.com/tvarkosmagija/

Daugiau 2019 m. rudens veiklų.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2020 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares