Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Stovykla vaikams ir jaunimui „Mylėk artimą kaip save patį“

Dalinkitės ir sekite

Kviečiame į vaikų ir jaunimo stovyklą „Mylėk artimą kaip save patį“, kurią organizuoja Vilkaviškio dekanato šeimos centras su Gloriosa Trinita katalikiška bendruomene. Smagiai leisdami paskutines vasaros dienas nuostabioje Vištyčio pakrantėje dar geriau pažinsime save, atrasime naujų draugų, taip pat mokysimės mylėti mus supančią aplinką, šalia esantį bei save patį.Be viso to, ieškosime kelių į gražiausią Dievo buveinę – savo širdį. Prisijunk – bus smagu! Auginsime širdžių bendrystė paskutinėmis rugpjūčio dienomis poilsiavietėje prie Vištyčio ežero.

VIETA IR LAIKAS

Stovyklautojai laukiami poilsiavietėje Vištytyje, Žvejų g. 2. Stovyklos data – 2023-08-21 / 2023-08-25

Stovyklos organizatorius – Vilkaviškio dekanato šeimos centras, Gloriosa Trinita bendruomenė.Projektą iš dalies finansuoja – Vilkaviškio rajono savivaldybė administracija (vaikų vasaros poilsio programos lėšomis).
Registracija: https://forms.gle/R8Czj9XmbBLttZu36

Daugiau informacijos:

Tel. +370 686 51315 (Lina)

el. paštas vilkaviskio.seimos.centras@gmail.com

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares