Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

STEP mokymai 2020 pavasaris

Dalinkitės ir sekite

STEP mokymai tęsiasi! Ir vėl siūlome dalyvauti mokymuose, kurių metu spręsite problemas, taisysite, o galbūt dar tik kursite santykius su savo vaikais. STEP pozityvios tėvystės grupės, skirtos įgyti pasitikėjimo savimi, auklėjant vaikus, įgyti įgūdžių, kaip geriau suprasti savo vaiką, išmokti efektyvių auklėjimo metodų, išsaugoti artimą, šiltą santykį su savo vaiku.

Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti. Projekto metu, tėveliams veiklos finansuojamos iš Europos socialinio fondo agentūros.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Daugiau 2020 žiemos veiklų:
http://seimoscentras.vilkaviskioparapija.lt/tag/2020-pavasaris/

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares