Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Šeimos stiprinimo projektas „Mūsų šeimų meilės kalbos“ pabaigtas

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras užbaigė dar vieną prasmingą projektą – „Mūsų šeimų meilės kalbos“. Šiuo projektu suorganizuotos veiklos 3 savaitgalių metu, skirtos lytiškumo ugdymui ir rengimui šeimai bei 1 Adventinė popietė – Kalėdinės dirbtuvėlės.

Projektu panaudota 2000,00€, didžioji lėšų dalis panaudota pasikviesti kompetentingiausiems lektoriams. Į veiklas įtraukti 5 savanoriai, tačiau visi dalyviai noriai prisidėjo prie pagalbos įgyvendinant veiklas.

Ypatingai jautri ir švelni tema – mergaičių brendimas ir virsmas paauglėmis buvo gvildenta padedant Natūralaus šeimos planavimo specialistei ir lektorei Ingridai Vuosaitytei. Mamos su dukromis „pasitobulino“ šioje subtilioje temoje ir kartu drąsiau žengs į paauglystę. 

Džiaugiamės lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai diena „Bręskime kartu“. Kybartų Socialinės pagalbos centro Vaikų dienos centras šiltai ir geranoriškai priėmė dalyvius bei lektorius iš „Natūralaus šeimos planavimo asociacijos“, todėl visiems kartu dirbti vardan šeimų buvo žymiai smagiau.

Projektą vainikavome surengdami Adventinę popietę – Kalėdines dirbtuvėles, kurių metu šeimos susipažino su Advento prasme (padedant ses. Daivai Staskevičiūtei) ir, edukatorės Kristinos Alkevičienės padedami, kūrė Kalėdinę atmosferą Vilkaviškio parapijos namuose, o ją vėliau parsinešė į namus.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares