Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Negimusio kūdikio diena 2023-11-23

Dalinkitės ir sekite

2023 lapkričio 23 d. Vilkaviškio dekanato šeimos centras, Vilkaviškio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras ir Vilkaviškio Švč. M. Marijos apsilankymo parapijos tikinčiųjų bendruomenė kviečia paminėti Negimusio kūdikio dieną. Šią dieną prisimename visus kūdikėlius, kuriems dėl įvairių priežasčių nebuvo leista gimti.

Kviečiame sudalyvauti akcijos „Ačiū, kad leidai gyventi“ minėjime nuo 17:30 prie Vilkaviškio Švč. M. Marijos Apsilankymo katedros laiptų. 18.00 val. bus aukojamos šv. Mišios ne tik už negimusiuosius, bet ir už visas šeimas, paliestas šios skaudžios patirties. Kviečiame jungtis į bendrystę akcijos ir šv. Mišių metu ir atiduoti netekties skausmą Dievui.

Išgyvenančius krizę kviečiame dalyvauti nemokamose projekto „Kompleksinės paslaugos“ veiklose, čia kviesime jungtis į savitarpio pagalbos grupes, dalyvauti grupinėse ar individualiose konsultacijose bei įvairiuose mokymuose. Informacija ir registracija: bsn.vilkaviskis@gmail.com, tel. +370 603 85376

Vilkaviškio dekanato šeimos centras bendradarbiauja su Krizinio nėštumo centru. Šis centras yra nevyriausybinė organizacija, įkurta padėti moterims, išgyvenančioms neplanuotą, krizinį nėštumą, vaikelio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo, taip pat padėti moterims sunkiai išgyvenančioms nėštumo nutraukimą ar pogimdyminę depresiją.

Krizicnio nėštumo centro teikia NEMOKAMĄ ir KONFIDENCIALIĄ:

  • Psichologinę bei socialinę pagalbą
  • Palaikymą bei palydėjimą nėštumo metu ir pirmaisiais dvejais vaiko gyvenimo metais
  • Ginekologo konsultaciją bei echoskopiją
  • Teisininko konsultaciją
  • Padėsime susirasti laikiną saugią gyvenamą vietą
  • Kūdikio kraitelį
  • Materialinę, finansinę paramą
  • Pagalba ruošiantis gimdymui bei vaikelio auginimui (dulos pagalba)

Nepasilik viena su savo nerimu, skambink +370 603 57912 arba rašyk pagalba@krizinionestumocentras.lt, ir mes išklausysime Tave!

Projekto „Atviri vakarai šeimoms 2023“ veikla. Įgyvendina Vilkaviškio dekanato šeimos centras, veikla dalinai finansuojama Vilkaviškio r. sav. NVO rėmimo programos lėšomis.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares