Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Negimusio kūdikio diena 2022

Dalinkitės ir sekite

 2022 lapkričio 23 d. Vilkaviškio dekanato šeimos centras, Vilkaviškio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras ir Vilkaviškio Švč. M. Marijos apsilankymo parapijos tikinčiųjų bendruomenė paminėjo Negimusio kūdikio dieną. Šią dieną prisimename visus kūdikėlius, kuriems dėl įvairių priežasčių nebuvo leista gimti, taip pat meldžiamės ir už visas šeimas, paliestas šios skaudžios patirties.

Minėjimo ir dekano Virginijaus Gražulevičiaus aukotų Šv. Mišių metu priešais altorių degė 16 žvakelių – užgesintų gyvybių simbolių. Oficialiosios statistikos duomenimis tiek praėjusiais metais praėjusiais metais atlikta abortų Vilkaviškio rajone, o Lietuvos mastai daug didesni…

Meldžiame supratingumo, išminties, paguodos ir gailestingumo likusiems gyventi su šiuo praradimo skausmu.

Dėkojame mokytojai ir savanorei Linai Skaisgirienei už sustatytą minėjimą, šv. Šeimos vienuolijos sesei Daivai Staskevičiūtei už paruoštas merginų choro giesmes, savanorėms Žydrūnei Čekanavičienei, Inai Striokienei bei partneriams iš Visuomenės sveikatos biuro už organizacinius rūpesčius ir visiems dalyvavusiems už bendrystę.

Tai buvo paskutinė projekto „Atviri vakarai šeimoms“ veikla šįmet. Dėkojame Vilkaviškio r. sav. už dalinį veiklų finansavimą.

Besparnis būtų gyvenimas,

Tuščias, niūrus, vienareikšmis,

Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,

Jei šviesus vaiko juokas

Nepaglostytų mūsų širdies,

Meilei jos nepažadintų,

Nepaskatintų globai, gerumui ir kūrybai.

(J. Marcinkevičius)

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares