Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Mano vaisingumas yra svarbus 2019

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras, vykdydamas sveikatos apsaugos projektines veiklas, į Vilkaviškio r. pakvietė „Mano vaisingumas yra svarbus“ programos mokytojus: Antaną Šutą ir Juditą Bernatonienę. To pasekoje, 2019 m. gruodžio 13 d. Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos 26 mokiniai iš 4-6 klasių dalyvavo šios programos seminaruose „Agentai vykdo misiją“ ir „Ciklo šou“. Informatyviu turiniu, žaismingais ir interaktyviais metodais pristatyta programa sveikatos, lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai temomis.
Mokinių tėveliai su programos temomis ir turiniu buvo supažindinti gruodžio 12 d. Vis dėlto, jeigu mokiniai aktyviai ir gausiai dalyvavo seminaruose, jų tėveliai aplaidžiau žiūri į savo atsakomybę ugdant vaikus šiomis temomis. Tai liudija, jog ne tik buvo itin negausus dalyvavusių tėvelių paskaitoje skaičius, bet ir tai, kad ne vienas vaikas prisipažino, jog apie lytiškumą ir lytinius dalykus pirmiausia sužinojo ne iš tėvų, o internete.

Daugiau akimirkų GGTV facebook albume:
https://www.facebook.com/pg/GGTV.LT/photos/?tab=album&album_id=2731496346927361

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares