Laidas namų bažnyčioms

Vilkaviškio dekanato šeimos centras įgyvendina projektą „Laidas namų bažnyčioms“ pagal Vilkaviškio r. sav. Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos lėšomis. Projektas finansuojamas 558 Eur suma. Už šias lėšas įsigysime kokybiškos įrangos, kurią panaudosime tęsdami ir pritaikydami šeimos centro vykdomas veiklas darbui nuotoliniu būdu, tobulindami savo savanorių kompetencijas.

Projekto veiklas jau pradėjome įgyvendinti 2021-08-13 d. virtualiai ir gyvai vykusiame Atvirame Maldos ir šlovinimo vakare Švč. M. Marijos garbei: https://www.facebook.com/vilkaviskio.seimos.centras/posts/4172993289445532

Įsigiję tinkamos įrangos tobulinsime transliacijas ir rengsime kokybiškesnes transliacijas Namų bažnyčioms. Atviri Maldos ir šlovinimo vakarai vyksta kiekvieno mėnesio 13 d., po Šv. Mišių (~18:45).