Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Kompleksinės paslaugos šeimai Vilkaviškio rajono savivaldybėje. 2019 balandžio ataskaita

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija su partneriais vykdo projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Vilkaviškio rajono savivaldybėje“ nuo 2018 m. rugpjūčio. Vilkaviškio dekanato šeimos centras ir Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba yra pasirinkti partneriais.

Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba atsakinga už dalyvių registravimą, įtraukimą į veiklas, informavimą apie kitas savivaldybėje teikiamas paslaugas šeimoms, o Vilkaviškio dekanato šeimos centras rūpinasi veiklų organizavimu ir vykdymu.

Vilkaviškio rajono savivaldybėje organizuojamos šios veiklos: Pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba, šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, vaikų priežiūros paslaugos, pavėžėjimo paslaugos.

Siūlome susipažinti su tarpine ataskaita iš Vilkaviškio dekanato šeimos centro perspektyvos.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares