Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Įvyko Mamos ir dukros popietė 2023-09-23

Dalinkitės ir sekite

Gyvename beprotiško tempo laikmečiu, kur vis mažiau randame laiko susitelkti į save, mažai laiko skiriame savo artimajam, vaikams. Jei namuose auga mergaitė (-s), juk taip svarbu turėti mamos ir dukros laiką, tiek moteriškos išminties turime perduoti. Viena šių temų – brendimas, mergaitės tapimas moterimi.

Lektorė ir vaisingumo pažinimo mokytoja Ingrida Vuosaitytė susirinkusias mamas su dukromis palydėjo paauglystės link. Jaukioje aplinkoje merginos diskutavo intymiomis temomis. Tikime, jog mamos su dukromis ne tik įgijo žinių, bet ir įgijo drąsos kalbėtis apie jautrausius dalykus.

Vilkaviškio r. sav. Šeimos stiprinimo programos projektas „Mūsų šeimų meilės kalbos 2023“ įgyvendina Vilkaviškio dekanato šeimos centras.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares