Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Ieškomi savanoriai pal. Jurgio Matulaičio atlaidams.

Dalinkitės ir sekite

Turime dar vieną nepakartojamą pasiūlymą savanoriams (šįkart nuo 16 m.). Tai ne tik galimybė padaryti gerą darbą, bet ir investuoti į save.
Ieškomi savanoriai padėti organizuoti atlaidus 2019 m. liepos 6-14 dienomis Marijampolėje. Jų laukia įvairūs darbai: Bazilikos prieigų parengimas atlaidams, intencijų rašymas, knygų pardavimas, muziejaus lankytojų palydėjimas, agapės ruošimas ir patarnavimas joje, budėjimas Lūginės koplyčioje, kai reikia, ir jei mūsų pakankamas skaičius, tada pagalba liturgijoje. Darbai vyksta nuo 9 ryto iki 15 (17)val. Vėliau laisvas laikas atsipūsti bei programa savanoriams su mokymais, užsiėmimais, kartais išvykomis ar svečiais. Mes parūpiname nakvynę ir maistą, reikia atsivežti miegmaišį ir nusiteikimą dalyvauti visoje programoje. galima atvykti savanoriauti ne visai savaitei, bet kelioms dienoms, jei tik tokios galimybės. Registracijos anketa:

https://docs.google.com/forms/d/1Mu0_f6kHC-mSItIRt88n0wpHAJO4oI1GYpGL4Zl8B2U/

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2020 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares