Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Donorystė 2020-11-15

Dalinkitės ir sekite

Geriems darbams jokia pandemija nesutrukdys! Tai paliudijo net 37 donorai, kurie sekmadienį įprasmino papildydami lašeliu gyvybės senkančius kraujo bankus. Labai džiaugiamės aktyviais ir pilietiškais dekanato gyventojais, o ypač mūsų dvasininkais, kurie visada padeda šias akcijas įgyvendinti. Mūsų gerbiamas kunigas Deividas Baumila jau yra tapęs nusipelnusiu kraujo donoru, kadangi kraujo padovanojo gerokai daugiau negu 20 kartų! Dėkojame už šį gražų liudijimą ir gerumo pavyzdį mums visiems.Taip pat dėkojame Kauno klinikų kraujo centro kolektyvu, kuris visada noriai atvyksta į mūsų kraštą bei rūpinasi mūsų donorais, ir kad padovanotas kraujas pasiektų tuos, kuriems labiausiai reikia.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares