Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

„CIKLO ŠOU“: seminaras mergaitėms apie jų paauglystėje besikeičiantį kūną Marijampolėje

Dalinkitės ir sekite

„CIKLO ŠOU“: seminaras mergaitėms apie jų paauglystėje besikeičiantį kūną. Seminaras vyks J. Bendoriaus g. 3, Marijampolėje.

Paskaita tėvams: 2018-09-15 d. 16–18 val.
Registracija į paskaitą tėvams, mokytojams ir visiems, kam tai įdomu: https://goo.gl/forms/LaiiIKzbJIGYubX03

„Ciklo šou“ seminaras mergaitėms: 2018-09-15 d. 10–15 val.
Registracija į seminarą mergaitėms „CIKLO ŠOU“ https://goo.gl/forms/j190zGA7SdhnEIN22

Kviečiame 10–12 metų mergaites į seminarą „CIKLO ŠOU“. Seminaro tikslas – parodyti mergaitėms, koks yra nuostabus jų kūnas ir jame vykstantys procesai, jos skatinamos save gerbti, branginti ir saugoti. Biologinės žinios pateikiamos širdies ir emocijų kalba: 5 val. trukmės interaktyvus seminaras su daugybe spalvingų dekoracijų mergaites pakviečia į nuostabų spektaklį, kiekvieną mėnesį vykstantį moters kūne.

Mums svarbu, kad tėvai ne tik išleistų savo dukrą į lytiškumo ugdymo seminarą, bet ir patys susipažintų su renginio turiniu bei tikslais ir galėtų su savo dukromis lengviau užmegzti kalbą apie paauglystės pokyčius. Paskaita tėvams trunka 2 val. ir yra nemokama. Vilkaviškio vyskupijos šeimos centras remia programą, todėl seminaras mergaitei kainuoja 6 Eur (Įprasta kaina – 20 Eur).

Prašome persiųsti klasių vadovams bei visiems, kam ši informacija gali būti aktuali.

Daugiau informacijos: +370 685 85035, barkauskaite.vilija@gmail.com, www.manovaisingumassvarbus.lt

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2023 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares