Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Atviri vakarai šeimoms 2022 gruodis

Dalinkitės ir sekite

Vilkaviškio dekanato šeimos centras baigė įgyvendinti projektą „Atviri vakarai šeimoms“. Šiuo projektu buvo siekiama sukurti geresnes sąlygas esamiems savanoriams toliau vykdyti savo veiklas bei jungtis kitus žmones į bendruomenes, bendraminčių ratus, savanorystę.

Projekto veiklų metu kvietėme dalyvius ir savanorius bendrystei, jaukiam pasibuvimui mezgant bendruomeninius ryšius. „Atviri vakarai šeimoms“ – veiklos, kurių metu vienodai svarbi tiek oficialioji veiklų dalis, tiek neformalioji.

Perkeliant dalį veiklų į viešą, lengvai prieinamą ir neformalią erdvę, buvo sudarytos galimybės įvairaus amžiaus tikintiesiems, šeimoms su mažais vaikais, pagyvenusiems asmenims ir kt. soc. pažeidžiamoms grupėms neįpareigojančiai ir laisvai sudalyvauti šiose veiklose.

Taigi, projektu įsipareigojimus įvykdėme – 4 atviri vakarai šeimoms ir bent 2 skirtingų tipų veiklos: atviri maldos vakarai ir Negimusio kūdikio diena. Nors ir sunku suskaičiuoti, bet tikrai pasiekėme bent 80 unikalių dalyvių.

Didžiausią įdirbį, kaip ir visada, padarė savanoriai – organizavo veiklas, puošė, ruošė ir tvarkė aplinką, ieškojo būdų, kaip po oficialios veiklų dalies nuimti įtampą, nuovargį ir visų susirinkusiųjų rūpesčius. Buvo ir picų, ir pyragų, ir gitarų.

Neformaliai aplinkai kurti pasitelkėme Vilkaviškio r. sav. Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos lėšomis įsigytą palapinę su įvairiai suformuojamomis tentinėmis sienomis. Palapinės komplektui įsigyti panaudojome 855 Eurų. Šeimos centrui palapinė kainavo tik 155 Eurų, kadangi 700 Eurų kompensuota savivaldybės NVO programos lėšomis.

Tiesa atšalus orams palapinė nebeišlindo į saulės šviesą, tačiau jiems vėl atšilus, palapinę vėl naudosime atviriems vakarams visoms šeimoms!

Visos veiklos viešinamos Facebook socialiniame tinkle, įvairiose Vilkaviškio grupėse, taip pat šeimos centro tinklapyje. Kviečiame apsilankyti: http://seimoscentras.vilkaviskioparapija.lt/ ir https://www.facebook.com/vilkaviskio.seimos.centras

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2024 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares