Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Vyro kelionė šeimoje

Dalinkitės ir sekite

Vyro kelionė šeimoje – tai smagūs ir naudingi vakarai vyriškoje kompanijoje. Šis seminaras padės jame dalyvaujantiems vyrams geriau suprasti vyriškąją prigimtį, taip pat atskleisti savo kaip vyro bei tėvo pašaukimą. Tai – galimybė peržvelgti savo gyvenimo istoriją, santykį su tėvu, seneliu bei kitais vyrais. Susitikimų metu bus aptariami vyro asmenybės raidos etapai, archetipai, savarankiškai atliktos užduotys, dalijamasi grupelėse.

„Vyro kelionė šeimoje“ susideda iš 4 teminių 2 val. trukmės susitikimų.

I susitikimas – Vyriškumas vakar ir šiandien.
Pirmo susitikimo metu apžvelgsime vyriškumo sampratos formavimasi įvairiose kultūrose nuo genčių iki Vakarų civilizacijos skirtingose epochose. Taip pažvelgsime į Rytų Europos ir Lietuvos vyrų situaciją XIX – XXI a. kontekste.
II susitikimas – Vyro raida/archetipai/iniciacija.
III susitikimas – Vyro raida/archetipai/iniciacija.
Antro ir trečio susitikimo metu analizuosime vyro gyvenimo raidos etapus ir su jais susijusius archetipus. Aptarsime tikėjimo ir iniciacijos svarbą.
IV susitikimas – Filmas „Terapija“/aptarimas/Vyriškumo susigražinimas.
Ketvirto susitikimo metu vyks filmo peržvalga su aptarimu arba mokymas apie brandaus vyriškumo ugdymąsi savo kasdienybėje.
Kiekvieno susitikimo metu:

  1. 60 min. mokymas
  2. 15 min. arbatos pertraukėlė.
  3. 30 min. grupelės arba diskusija (klausimai/atsakymai).
  4. 15 min. refleksija/apibendrinimas.

„Kūrėjas sukūrė vyrą, turėdamas tam tikrą tikslą, ir jei mums skirta atrasti save, privalome atrasti tą tikslą. Čia susiduriame su kelione į daugeliui mūsų nepažįstamą žemę. Privalome vykti į šalį, į kurią neveda aiškus kelias. Ši ekspedicija mus veda į mūsų pačių širdį, į giliausius mūsų troškimus.” (John Eldredge – Laukinis širdyje).

Šeimotyrininkas Gabrielius Velička

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2020 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares