Katalikiškos vertybės, sužadėtinių rengimas, lytiškumo ugdymas ir šeimų palaikymas

Natūralaus šeimos planavimo įvadinė paskaita 2019-02-23

Dalinkitės ir sekite

Šeimos planavimas – tai tam tikra priemonių visuma, leidžianti sutuoktiniams laisvai ir atsakingai nuspręsti, kiek ir kada turėti vaikų, atsižvelgiant į savo ir vaikų poreikius, t.y. tiek norint susilaukti kūdikio, tiek siekiant atidėti nėštumą.

Vaisingumo pažinimas (VP) – tai savęs stebėjimo procesas, kai moteris pagal savo vaisingumo požymius nustato periodo, kada gali pastoti, ribas, t.y. vaisingos fazės pradžią ir pabaigą.

Natūrali prokreacinė technologija (NaProTECHNOLOGIJA) – tai naujas mokslas apie moters sveikatą skirtas stebėti ir palaikyti moters prokreacinę bei ginekologinę sveikatą, pagrįstas medikamentiniu, chirurginiu gydymu bei vaisingumo pažinimu, paremtu KREITONO MODELIO sistemos pagrindu.

NaProTECHNOLOGIJA yra bene plačiausiai žinomas nevaisingumo gydymo būdas – alternatyvus dirbtinio apvaisinimo metodui.

Norint pradėti NaProTECHNOLOGIJOS gydymą, rekomenduojama pradėti save stebėti pagal Kreitono metodą. Gydytojas nori matyti bent tris užrašytus ciklus. Mokantis metodo pasiruošiama vizitui pas NaPro konsultantą vaisingumo/ginekologijos klausimais. Gydytojų yra visame pasaulyje, dėl išsamesnės informacijos teiraukitės susisiekdami.

Daugiau informacijos: http://www.naprotechnologija.lt/naprotechnologija/

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Komentarų: 0

© 2022 Vilkaviškio dekanato Šeimos centras

Temą sukūrė Anders Norén

shares